Jet Oto Lastik

Jet Oto Lastik,  oto lastik satıcıları arasında verdiği hizmetlerde kullandığı yüksek teknolojik ekipmanlar ve  oto lastik markalarının neredeyse tamamının yer aldığı geniş stok hacmi ile herkes için en karlı alışverişin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Müşterilerine hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet veren ekibimiz, kendisini sürekli yenileyerek daima büyümüş bir firmadır.

 

Sıfır lastik ve jant satışının yanında 2. el lastik jant satışı da gerçekleştiren Jet Oto, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden bu işi de başarıyla göğüslemiştir. 1100 metrekarelik geniş showroomumuzda 25 yılı aşan tecrübemiz ve birlikte çalıştığımız güvenilir çalışma arkadaşlarımızla verdiğimiz hizmetlerde piyasanın en uygun oto lastik fiyatları müşterilerimizi beklemektedir.

 

Eskişehir oto lastikçi olarak lastik tamiri, jant satışı, oto yıkama, boya koruma, detaylı temizlik gibi aracınızın konforunu yükseltecek tüm bakım hizmetleri Jet Oto Lastik'de gerçekleştirmekteyiz.  Uzun yıllar boyunca kullanacağınız, sizin ve ailenizin can güvenliğinin en önemli koruyucularından biri olacak lastik seçiminde profesyonel ekibimizle çalışarak siz de aracınıza en uygun ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Görseller